Kurumsal

2005 yılından bu yana Gübre sektöründe oluşan üretim ve pazar tecrübemizi, yetişmiş üretim, satış mühendislerimizi, tecrübeli finans ve üretim personellerimizi Vitamin Gübre Tarım A.Ş.’ye taşıdık.

Üretim ve ithal gübrelerimizle Türk tarımına, siz değerli Bayi ve Çiftçilerimize Vitamin Gübre ile hizmet etmeye devam ediyoruz.

1.500 ton/gün tam otomasyon üretim kapasitesine sahip Osmaniye OSB N.P.K. Fabrikamız, 3.000 ton/gün yükleme kapasitesiyle Osmaniye ve Erzin depolarımız ile kesintisiz hizmet akışımız devam ediyor.

Yılda 400.000 ton NPK üretim kapasitemiz ile sektörün önemli tedarikçisi konumundayız.

İthal ürünlerden çok çevreci yaklaşımla bitki ve toprağa göre formül edilmiş ürünleri üreterek bayi ve çiftçilerimize sunmaktır.

Üretim anlayışımızda Toprağın sürdürülebilir ömrüne katkı sağlamaktır.

Vitamin Gübre olarak kimyasal,yavaş salınımlı, organomineral, saf ve suda çözünür 31 çeşit gübreyi üreterek veya ithal ederek Ülkemizin dört bir köşesinde Türk tarımının kullanımına sunuyoruz.

Ülkemizin dört bir yanındaki bayi ağıyla Türkiye ekonomisine ve çiftçisine büyük katkı sağlayan firmamız, yarattığı artı değer ve sağladığı istihdamla gübre sektörü için öncü firma olmanın ciddiyetini ve sorumluluğunu taşımaktadır.

Amacımız; Ülkemiz ve insanımız için paylaşılabilir değerler yaratmak ve daha iyi bir gelecek için durmaksızın çalışmaktır.

“Dünden daha iyi gelecekten umutlu”

MİSYONUMUZ

Misyon edindiğimiz sorumluluk ile bitki besleme ürünlerini sürdürülebilir büyüme ve çevreci yaklaşımla üretmek,bitki ve toprağa göre formül edilmiş ürünleri çiftçilerimize sunmaktır.

Bilinçli tarımsal üretimi yaygınlaştırarak topraklarımızın sürdürülebilir ömrünü uzatmaktır.

VİZYONUMUZ

Paydaşlarına katma değer sağlayan, rakiplerine göre farkındalık yaratan bir firma

 

DEĞERLERİMİZ

Önce insan anlayışı ile topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, ahlaki değerleri kurumsal kimliğimiz ile bütünleştirmek, yaratıcı,dürüst,insana ve doğaya saygılı,müşteri ve çalışanların memnuniyeti, girişimci, kaliteli hizmet, şeffaflık ilkeleri ile faaliyet göstermektir.